Contacteer Wijnen Jacobs
014 88 37 87
 
 
 

[ terug ]    

U vindt hier een alfabetische lijst per stad/gemeente van HORECA-zaken waar u terecht kan voor afhaalgerechten tijdens de 'blijf in uw kot'-periode.
Klik op de link achter de naam en u komt meteen terecht op de website of facebook-pagina van uw favoriete zaak om 'up-to-date' te blijven.


 Hebt u een HORECA-zaak en u wil graag dat we u opnemen in onze lijst? Stuur ons een bericht en we voegen u met plezier toe aan de lijst!

ANTWERPEN

Las Manas http://www.lasmanas.be

L'Amitié   http://lamitie.net/

Het Gerecht   http://www.hetgerecht.be


BALEN

De Waterhoek   https://www.facebook.com/De-Waterhoek-Balen-1939895049426920/


BEERSE


Bistro Nian http://www.bistro-nian.be

Restaurant De Zeeuwse Bron   http://www.zeeuwsebron.be

Brasserie De Sjokola   https://www.facebook.com/desjokola


BERCHEM

Pasta Rigoletto   http://www.pastarigoletto.be


BOOM

Cheng's Garden   info@chengsgarden.be  (1 dag vooraf bestellen via mail)


BRECHT

E10-Hoeve   https://www.e10hoeve.be/afhaal-menu


DUFFEL


Restaurant Fleur  http://www.restaurantfleur.be


ESSEN


De Heerlyckheyt   http://www.deheerlyckheyt.be


GEEL


Ristorante Arcobaleno   http://www.larcobaleno.be

Taverne Aardshof   https://www.facebook.com/Aards-Hof-1378106192326717/

Belle Fritte   http://www.belle-fritte.be  https://www.facebook.com/Belle-Fritte-2056669501313200/


GIERLE


(Eet)café De Valk  http://www.devalkgierle.be

De Remise   http://www.remise-gierle.be


HERENTALS


De Repertoire  http://www.derepertoire.be


HEUSDEN-ZOLDER


Restaurant 't Bolderke  http://www.facebook.com/Krismarchalbolderke/


HOOGSTRATEN


Restaurant Resto 136   http://www.resto136.be

Bistrobar en Fritterie De Jachthoorn  https://welkom.bistrobar.be


KASTERLEE


Kan 10   http://www.kan10.be

De Casteleer   http://www.decasteleer.be

Restaurant Kris   http://www.restaurant-kris.be



KLEIN-WILLEBROEK


Sacchetti's    https://www.facebook.com/Sacchettis   http://www.sacchettis.be


LICHTAART


De Pastorie   https://www.facebook.com/DE-PASTORIE-213442158673743/


LILLE


De Brouwketel    http://www.brouwketel.be   https://www.facebook.com/zangertorsten/

Villa op de Beeck   http://www.villaopdebeeck.be



LOMMEL

Hamachi   http://www.hamachilommel.be


MERKSPLAS


't Hofeind   http://www.hofeind.be


MOL


Il Trullo   https://iltrullo-mol.be/

Incontri   http://www.incontri-mol.be/

Bistro Opera   https://www.bistro-opera.be/


OLEN


Pot au Feu   http://www.bistropotaufeu.be

Restaurant de Blauwe Regen   http://www.blauweregen.be  (geen afhaal mogelijk, wel aankoop van geschenkbon)


OOSTMALLE

Restaurant Haute Cookure   http://hautecookure.be

Bistro Nobis   https://www.bistronobis.be


OUD-TURNHOUT


Brasserie De Lint    https://www.delintbrasserie.be

Broosend Hof   http://www.broosendhof.be


PAAL


Cooking Creations Peter Daniëls   http://www.peterdaniels.be


RAVELS


Feestzaal Molenhof    http://www.molenhofravels.be


RETIE


De Retiese Watermolen   http://www.deretiesewatermolen.be


SINT-JOB-IN-'T-GOOR


Brasserie De Kolonie   http://www.dekolonie.be


SINT-LENAARTS


l'Artisjok  https://www.l-artisjok.be

Den Bakker   http://www.denbakker.be


SINT-NIKLAAS


Restaurant Mee-Ah   http://www.meeah.be


TESSENDERLO


Restaurant Gripsholm   https://www.gripsholm.be/


TIELEN


Brasserie De Mansarde   http://www.demansarde.com


TURNHOUT


Brasserie Rekruut  http://www.rekruut.be

Brasserie Stadspark http://www.stadspark.eu

Restaurant De Savoury  http://www.savoury.be

Food & Wine Bar AMU   http://www.amu-turnhout.be

Aroma   ontbijtaanhuisaroma.be

Cachet de Cire http://www.cachetdecire.be


VIERSEL

't Renteniershuis   http://www.renteniershuis.be/


VLIMMEREN


Traiteur Van Gils   https://www.facebook.com/traiteurvangils/


VORSELAAR


De Sellerie   https://de-sellerie.eatbu.com  http://www.facebook.com/DeSellerie

Café De Toekomt     geschenkbon op http://www.horecacomback.be


VOSSELAAR


De Open Keuken   http://www.deopenkeuken.be


WECHELDERZANDE


Den Toerist    https://www.facebook.com/pages/category/Pub/Cafe-Den-Toerist-124041798994312/

Nicoty   http://www.nicoty.be


WEELDE


Restaurant Weld  https://inweld.be


WESTMALLE


Bistro Peter en Zout http://www.peterenzout.be



 



 


 
 

WIJNEN JACOBS bvba


Tel: 014/88.37.87
fax: 014/88.34.36


e-mail: info@wijnenjacobs.be

 

Privacy verklaring & Disclaimer
 

Hoofdzetel & Winkel:
Poederleese Weg 66-68
2275 Lille

Groothandel & Magazijn: 

Kemelbeekstraat 45
2460 Tielen

 

Sociale Media

   

Nieuwsbrief


Bekijk hier uw spaarpunten