Een zacht krachtige, dieprode intense wijn die bovendien gerijpt heeft op houten vaten.
Domaine & Château Fontareche
Fontareche dankt zijn naam aan het Latijnse Fonte Erecto. In 1682 werd Château Fontareche en het wijngoed deel van de familie Mignard. De erfgenamen van deze familie bezitten nog steeds het domein. De beste wijn van het domein heeft dan ook de naam 1682 om te kunnen verwijzen naar het jaar waarin alles begon voor de familie Mignard.
Het domein bestaat uit 200 hectare met 160 hectare aan geklasseerde wijnstokken. Op het landgoed worden 17 verschillende druivenrassen geteeld. Er heerst een continentaal klimaat in deze regio.
Het alcoholpercentage bedraagt 14%





Guido Suykens –
Een fantastische wijn die zijn geld meer dan waard is! Een volle fluwelen smaak met een relaxerende afdronk. Past zowel bij vlees als bij gevogelte of vis. Zijn zacht maar sterk karakter neemt je mee richting zuiden en laat je feestmaal nog meer tot zijn recht komen. Door de interessante prijs nodigt hij ook uit om tijdens de week een zweem van vakantie over je avond te spreiden. Een must have voor iedereen die graag van grote en kleine momenten geniet!